#1 2009-09-30 20:15:05

zielonyab

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 4
Punktów :   

Fuzja

Zastanawiałem się, jak stawić ewentualny opór Misiom. Nie oszukujmy się, oni są silni. Silniejsi od nas, niestety... My możemy z nimi wygrać w jeden sposób - zgraniem i liczebnością.


Propozycja jest taka, żeby w B@ zrobić dość konkretny przesiew. To samo w NECRO. Dopiero wtedy można myśleć, co dalej? W każdym razie rozsądne byłoby, aby NECRO i B@ stworzyło jedno, silne plemie. Bo sojusz niewiele da, każdy z nas wie, jak się do takich sojuszy podchodzi - raczej z pewnym lekceważeniem.

Reasumując:  1. przesiew
                     2. fuzja

3 propozycja jest taka, żeby wskoczyć na skype i stworzyć konferencje. Niekoniecznie z mikrofonami i kamerkami, chociaż mi to bez różnicy, można pisać

Offline

 

#2 2009-10-01 14:52:56

slawciu666

Real muthaphuckkin G's

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Fuzja

Misie mają nas zniszczyć do po jutrze, tj. do soboty. Zobaczymy co się stanie. Jeśli nie, to pewna osoba z naszego grona i jej znajomi będą w nieciekawej sytuacji i wtedy powiem coś więcej. Przesiew... Było ich już dużo, ale fakt, przydałoby się. Skype? OK. Nawet mikro może być, ale bez kamerek. Odnoszę wrażenie, że kamerki lagują ;P.

Offline

 

#3 2009-10-01 21:48:10

zielonyab

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Fuzja

Ja dostalem info na maila, że to nas od soboty najeżdżają... ale raczej od niewiarygodnej osoby, więc o tym nawet nie myślę.

Offline

 

#4 2009-10-01 22:24:22

slawciu666

Real muthaphuckkin G's

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Fuzja

Od Barteksisa?
Moje zdanie w tej sprawie:
Misie są neutralni, nic nam nie zrobią, my nic nie zrobimy im. Oni czasem zajmą kogoś, ale nie dlatego, że to wojna plemion. Po prostu każdy potrzebuje nowych wiosek, a oni traktują nas jak graczy bez plemienia

Offline

 

#5 2009-10-01 22:32:00

Marionett

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Fuzja

Oczywiście, że fuzja potrzebna jest  i omówić to trzeba jak najszybciej, ale pewnie po tej nieszczęsnej  sobocie.
Skype' a  wystrzegam się jak diabeł wody święconej    ]:->  Pozostańmy przy wersji klawiaturkowej :>
Zresztą, wy to chyba lepiej omówicie między sobą,  bardziej orientujecie się w tym co się tam dzieje

slawciu666 masz może gdzieś linka do tego  forum, którego kiedyś szukałeś?

Offline

 

#6 2009-10-01 22:39:15

zielonyab

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Fuzja

Nie wierzę, że Misie nas w sobotę zaatakują. Ja wiem od łopatologa a to głupi dzieciak. Kiedyś byłem z nim w jednym plemieniu, później wspierałem go chwilę jak walczył z [-DV-] Później poprosił mnie o pomoc, wysłałem mu wojska a on sprowokował specjalnie kilku graczy, ze swoim wojskiem uciekał a moje wybili. Nie można go brać na poważnie. W sumie się dziwię, że jeszcze go nikt nie przejął...

Offline

 

#7 2009-10-02 00:58:01

Gawan

Administrator

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: Fuzja

w sumie fuzja z przesiewem to nie jest taki pokrecony pomysl - problem w tym, jak tego tak do konca dokonac? Kogo zostawic, kogo odrzucic? Jakimi kryteriami sie sugerowac przy selekcji? co do samej fuzji - ze slawciu666 wpadlismy na pomysl, zeby plemie mialo nowa nazwe. zrobmy burze mozgow i moze cos ciekawego sie wyłoni

Offline

 

#8 2009-10-02 10:45:50

zielonyab

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-30
Posty: 4
Punktów :   

Re: Fuzja

Nowa nazwa też ciekawy pomysł. A jak zrobić przesiew?  Sprawdzić aktywność na Forum, sprawdzić stan wojsk... tych, którzy się nie kwalifikują wywalić i zostawić sobie na farmy, a reszte przenieść do nowego plemienia.

Offline

 

#9 2009-10-02 15:14:15

slawciu666

Real muthaphuckkin G's

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Fuzja

Gawan, brat już dał Ci zasta. No niczego imponującego to on tam nie ma.
Marionett - Mam. Śledzę je cały czas. Dlaczego pytasz?

Offline

 

#10 2009-10-02 19:13:50

Marionett

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Fuzja

Stan wojska przede wszystkim trzeba sprawdzić. Aktywność na forum? Wiesz ja np średnio z pisaniem na forum, ale czytałam zawsze i jak trzeba było deffa też wysyłałam.  Wiec tu już rada B@ i NECRO musiałaby zadecydować, kto jest aktywnym graczem.


slawciu666 podeślij mi ten link, nie zapisałam go sobie, a chciałabym tam zajrzeć.

Offline

 

#11 2009-10-02 21:31:33

slawciu666

Real muthaphuckkin G's

Zarejestrowany: 2009-09-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: Fuzja

Link dostałaś na PW. Aktywnym graczem... Tak. Raczej będzie to polegało na kręgach zaufania, zresztą, zobaczy się. Trzeba to jakoś obgadać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.viva-metin.pun.pl www.forumotwartemiastopuck.pun.pl www.bleachssx.pun.pl www.radio-hajnowka.pun.pl www.eit.pun.pl